O naszych szkoleniach

Czy zdajesz sobie sprawę z tego jak ważne jest aktualizowanie wiedzy na temat obsługi narzędzi, z których korzystasz Ty lub Twoi współpracownicy?
Jeśli czytasz ten tekst to zapewne odpowiedź brzmi „tak”. Nie każdy jednak zdaje sobie z tego sprawę, a wtedy jest tylko o krok od pojawienia się komplikacji, zastanów się więc czy zdarzyło Ci się kiedyś napotkać podobną sytuację:

  1. Termin goni, a zadanie przeciąga się w czasie?
  2. Rotacja na stanowisku spowodowała rozmycie się pozyskanej już wiedzy?
  3. Zamiast pracować efektywnie i z łatwością, ciągle szukasz rozwiązań?

Wyobraź sobie, że powyższe sytuacje już nie muszą się powtarzać, ponieważ dzięki specjalnie przygotowanemu cyklowi szkoleń nasi Klienci zyskują:

  1. Aktualizację wiedzy pracowników – dla tych już doświadczonych będzie to możliwość aktualizacji wiedzy w kontekście użytkowania systemu i jego ewolucji, dla nowych będzie to możliwość rozwoju i zdobycia wiedzy bezpośrednio ze źródła.
  2. Bezpośredni kontakt z ekspertem – możliwość dopytania o rzeczy, o które ludzie bardzo często boją się zapytać podczas rozmowy telefonicznej, a w przypadku relacji bezpośredniej mogą podzielić swoje największe wątpliwości oraz spostrzeżenia, ponieważ opinia Klienta jest dla Nas najważniejsza
  3. Możliwość dzielenia doświadczeń z uczestnikami – szkolenia organizowane są dla osób z różnego rodzaju Jednostek Samorządów Terytorialnych dzięki czemu mogą oni dzielić wspólne i zarazem bezcenne doświadczenia zarówno z codziennej pracy jak i pracy z systemem, jest to na chwilę obecną najbardziej ceniona przez uczestników szkoleń wartość

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy za najbliższe szkolenie – kliknij poniżej, by sprawdzić terminy szkoleń i rezerwuj miejsce, ponieważ każdy z cykli posiada logistycznie ograniczoną ilość miejsc.
Im szybciej zarezerwujesz miejsce, tym szybciej pozbędziesz się potencjalnych problemów.